Kontakt:   0948 099 598     DETSKY-SEN@MAXUS.SK

Maxus.sk
pre radosť 
Vašich detí
Doprava zadarmo
nad  50 €
100% Garancia
vrátenia peňazí do 14 dní
Zľavy
každý deň!

Náhodné produkty

 

Drevené hračky známej nemeckej značky Selecta nie sú len estetické, ale zároveň aj pedagogicky hodnotné a veľmi stabilné.

O drevených hračkách Selecta

Od roku 1969 vyrába Selecta vysoko kvalitné hračky, ktoré podporujú rozvoj dieťaťa. Drevo ako prirodzený materiál sprostredkúva svojim teplým povrchom všetko, čo potrebuje rozvoj zmyslov malých detí. Podnecuje fantáziu a sprostredkúva najrozmanitejšie dojmy, pretože sú podnietené rôzne zmysly.Pri výbere dreva kladie Selecta dôraz na nezávadnú a vynikajúcu kvalitu. S ohľadom na zdravie našich detí používa Selecta pri spracovaní výlučne farby, ktoré nezaťažujú životné prostredie. Dodatočná úprava včelím voskom sprostredkuje príjemnú vôňu a motivuje k hraniu.

 

Dobrý materiál na hranie je pedagogicky hodnotný

Bábätká a deti reagujú na zvuky, farby a formy. Pri tom je aktivovaná fantázia, ktorá sa pri hre rozvíja. Selecta ponúka širokú škálu produktov pre deti od 0 do 8 rokov a zaručuje najlepšie možné rozvíjanie hravou formou. Selecta hračky musia absolvovať od nápadu až po presadenie produktu mnohé testy, ktoré uskutočňujú skúsení pedagógovia, rodiny malých detí, skupiny materských centier a materské škôlky. V sortimente produktov sa nachádza rada náučných hier, ktoré deti rozvíjajú hravou formou. Tieto hry pomáhajú podporovať a rozvíjať rôzne schopnosti detí. Aby bol kupujúcemu uľahčený výber, začala Selecta so značením náučných hier červeným pásom na obale. Sú tam uvedené konrétne údaje o tom, ktoré schopnosti dieťaťa sa pri hre rozvíjajú. Už bábätká sa majú čo učiť a spoznávať – rôzne hrkálky a hračky do ruky rozvíjajú napríklad motoriku a robia deň bábätka vďaka senzorickým a akustickým zážitkom krajším a zaujímavejším.

Drevo – prírodný hodnotný materiál

V lesoch rastie všetko, čo potrebuje cenou korunovaná hračka: javor, breza, buk a borovica sú prírodné materiály, ktoré robia hračky od Selecta peknými, odolnými a stálohodnotnými. Drevo je prírodný, dorastajúci materiál, je živý, animálny a trvanlivý zároveň. Každý kus dreva je prírodou formovaný unikát – prirodzené zfarbenia a štruktúry mu dávajú individuálny charakter. Prírodný materiál drevo je ako stvorené pre detské ruky a podnecuje rozvoj zmyslov.

Dizajn hračiek Selecta – ozajstné prírodné krásy

Team dizajnerov firmy Selecta sa orientuje nadobudnutými skúsenosťami. Jednými zo vzorov sú pedagógovia ako Fröbel a Maria Montessori. Hlavne sa orientuje Selecta podľa týchto vzorov, čo sa týka foriem, farieb a vzhľadu. Selecta hračky sa vyznačujú jedinečným vzhľadom a ilustráciou, ako aj svojou jedinečnou funkčnosťou.

Látková bábika v dóze Mirle

Haba - hračky robené pre deti

 

Filozofia firmy znie: "Prvotriedna služba v prospech a radosť detí"

Haba ponúka hračky a doplnky, ktoré sú perfektne zosúladené s potrebami detí. Či sa jedná o hračky alebo nábytok, všetky produkty vyrobené firmou Haba podliehajú prísnym kontrolám na škodlivé látky a sú vyrobené zo 100% prírodných, nezávadných a pre deti neškodlivých materiálov.

Obrovská škála rôznych produktov vám zaručí, že možno kúpiť vhodné produkty pre každú vekovú skupinu. Pre najmenších je k dispozícii veľký výber hrkálok z dreva, ktoré sú čiastočne doplnené farebnými perlami, takže podporujú jemnú motoriku a podnecujú k hraniu. Pre bábätká, ktoré začínajú byť mobilné, ponúka Haba rôzne chodítka, ktoré podporujú dieťa k chodeniu hravou formou.

Pre rozvoj kognitívnych a motorických schopností sú vhodné rôzne vkladačky, skladačky, puzzle a navliekacie hry, s ktorými sa vedia deti dlho zamestnať a popri tom sa rozvíjajú všetky zmysly.

Všetky produkty od Haba sú ideálne aj ako darček pre výnimočné situácie ako je narodenie dieťaťa alebo narodeniny. Kto by nechcel darovať originálny, estetický a ešte k tomu aj pedagogicky hodnotný darček, ktorý rozvíja obdarované dieťa?

Hračky od Haba sú dnes medzi prvými v rebríčku najkvalitnejších hračiek. Haba znamená vysoká kvalita produktov a zároveň aj vysoká pozornosť ochrane životného prostredia.

V Nemecku či v Rakúsku nájdete sotva dobré hračkárstvo, kde nie sú zastúpené výrobky od Haba.
Krásne produkty od Haba nájdete na Slovensku práve u nás.

 

Hračky a magnetické stavebnice Geomag

Geomag je jedinečná švajčiarska konstrukčná stavebnica, ktorá umožňuje vďaka jednoduchému stavebnému systému vytvárať množstvo obrazcov, tvarov a objektov, ktorých rôznorodosť je limitovaná len Vašou fantáziou. Základnými stavebnými prvkami stavebnice Geomag sú magnetické tyčinky s plastovým alebo fosforovým poťahom a poniklované guličky o priemere 12,7 mm. Okrem tyčiniek a guličiek môžte použiť deliace plastové panely.

Nekonečné možnosti využitia

Geomag umožní hravou formou deťom a dospelým nahliadnuť do tajov magnetizmu, fyzikálnych zákonov, chemických štruktúr, geometrických tvarov i architektúry. Podporuje tvorivosť, predstavivosť, jemnú motoriku a kombinačné schopnosti. Aj preto je často používaný v školách ako atraktívna učebná pomôcka. Geomag navyše fascinuje milovníkov hier a hračiek, slúži ako prostriedok relaxu a vkusný doplnok interiéru, kancelárie alebo bytu.

Čo je na stavebnici Geomag unikátne?
  • Švajčiarska presnosť. Originálny Geomag sa vyrába v extra prísnych podmienkach. Aj preto je uňho povolená odchýlka len v riadkách setiny milimetrov.
  • Možnosti využitia. Geomag nie je len taká obyčajná hračka. Používá sa takisto ako učebná pomôcka v hodinách geometrie, fyziky i prírodopisu, elegantná a atraktívna dekorácia a dokonca ako liečebný nástroj v rámci magnetoterapie.
  • Jednoduchý systém. Len 3 diely (guličky, tyčinky, panely) tvoria celý dômyselný systém stavebnice Geomag. Vďaka tomu je zaručená maximálna jednoduchosť a variabilita.
Švajčiarska stavebnica Geomag má vynikajúcu odolnosť proti opotrebovaniu a jej absolútna zdravotná nezávadnosť je potvrdená mnohými atestami a certifikátmi. Výroba prebieha v duchu povestnej švajčiarskej presnosti a v súlade s najprísnejšími medzinárodnými kritériami na kvalitu a bezpečnosť.

Nekupujte lacné a nekvalitné napodobneniny a doprajte sebe i svojim deťom skutočne hodnotnú hračku!
Stavebnica Geomag patrí medzi na celom svete uznávané hračky a je držiteľom mnohých ocenení.

„Jednoduchá manipulace, materiál i příjemná barevnost podněcuje dětskou tvořivost, umožňuje rozvoj jemné motoriky, představivosti, fantazie i orientace v rovině a prostoru.“ Mgr. Lenka Hejduková

 

 

Deti prinášajú do domu život a vždy niečo nové. Ako dobre, že existuje niečo, čo sa mení a veľa vydrží. Napríklad MATTI – nábytok na celý život.


 

 

 

 

 

Nábytok Matti je z masívneho bukového dreva, dá sa jednoducho zložiť a rozložiť, je bezčasový, stabilný a rastie spolu s dieťaťom. Nábytok Matti bude sprevádzať vaše deti vo všetkých fázach života: Postará sa o pestrofarebný svet plnej fantázie malých detí, sprevádza väčšie deti pri učení a snívaní a stabilne spolupracuje v búrlivom dennom používaní študenta.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matti nábytok znamená solídna stolárska práca, premyslený spojovací systém a bezčasový dizajn.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rámová konštrukcia z masívneho bukového dreva zabezpečí stabilitu. Haba – Dizajneri navrhli okrem dizajnu nábytku jednoduchý spojovací systém: Stačí priskrutkovať pár skrutiek bežným náradím a zvyšok sa pospája raz dva.Kompletný sortiment nábytku Matti nájdete na stránke www.haba.de
Objednávky prijímame mailom, telefonicky alebo osobne na našej predajni, kde vám poradíme a vypracujeme cenovú ponuku.