Kontakt:   0948 099 598     DETSKY-SEN@MAXUS.SK

Maxus.sk
pre radosť 
Vašich detí
Doprava zadarmo
nad  50 €
100% Garancia
vrátenia peňazí do 14 dní
Zľavy
každý deň!

Náhodné produkty

Informujeme vás o firme HOLZTIGER

Výroba:

Produkcia hračiek firmy Holztiger sa vykonáva náročnou ručnou prácou.

Figúrky sa musia vypíliť a obrúsiť v rôznych pracovných postupoch. Potom nasleduje nanesenie základného náteru na drevo a na záver jemné obrúsenie.

Výsledkom je extra jemný a príjemne mäkký povrch. Ďalším pracovným postupom je omaľovanie ručne ekologickými farbami na vodnej báze. Aby boli figúrky odolné voči vlhkosti a slinám, nalakuje sa každá figúrka ručne vodou riediteľným lakom. Na záver sa vypáli na spodok každej figúrky logo Holztiger a po poslednej kvalitnej kontrole putuje figúrka do obchodu a neskôr do rúk nového vlastníka.

Hodnota hrania:

Deti sa učia tým, že spoznávajú predmety svojho prostredia a napodobňujú svet a činnosť dospelých. Na začiatku spoznávajú deti domáce zvieratá, neskôr sa oboznamujú zo zvieratkami lesa alebo zo Zoo. Vďaka figúrkam zvieratiek firmy Holztiger môžu deti spoznávať zvieratká a hrať sa s nimi v rôznych situáciách.

Formy zvieratiek sú obmedzené na hlavné črty, aby sa pri hraní a učení rozvíjala aj fantázia.

Výsledkom sú klasické bezčasové drevené zvieratká nádherných tvarov, s ktorými sa deti môžu hrať a rozvíjať naplno svoju fantáziu.

Farba a farebnosť:
Figúrky firmy Holztiger sú maľované ekologickými vodnými farbami, ktoré nie sú škodlivé a textúra dreva je aj po maľovaní viditeľná, takže zostáva charakteristika dreva zachovaná.
Pri výbere farby Holztiger nešetrí sýtymi a veselými farbami. Deti reagujú na sýte farby a podnecujú ich chuť na spoznávanie a hranie sa. Na záver sa nanesie veselý výraz tváre zvieratiek.

Bezpečná hračka:
Holztiger figúrky zodpovedajú európskym normám bezpečnosti hračky (DIN EN 71).
Nezávadné laky a farby podliehajú pravidelným prísnym kontrolám. Mimochodom spĺňa Holztiger dobrovoľne ďalšie požiadavky na kvalitu a bezpečnosť. Figúrky sú vďaka lakovaniu vodným lakom odolné proti vlhkosti a slinám. Preukazujú tým dodatočný charakteristický znak kvality, ktorý nemajú viacerí ostatní výrobcovia hračiek. Veľryba značky Holztiger prežije aj výlet do vane bez úbytku na farbe aj napriek tomu, že je z dreva.
Holztiger sa vedome zrieka nebezpečných malých častí, takže sú aj malé zvieratká ako myška alebo kuriatko vedome väčšie.


Veková kategória:
Hracie figúrky firmy Holztiger sú veľké a dobre uchopiteľné a majú zaoblené mäkké formy.
Tým pádom sú určené už pre deti od 2 rokov.

Materiál:
Figúrky Holztiger sa vyrábajú z dreva. Drevo je od prírody materiál bez obsahu škodlivých látok a je ako dorastajúca surovina extra zlučiteľná so životným prostredím. Holztiger používa pri produkcii len tvrdé drevo, aby figúrky dlho vydržali.
Tak vzniká dlhožijúca, kvalitná a ekologická hračka.