Kontakt:   0948 099 598     DETSKY-SEN@MAXUS.SK

Maxus.sk
pre radosť 
Vašich detí
Doprava zadarmo
nad  50 €
100% Garancia
vrátenia peňazí do 14 dní
Zľavy
každý deň!

Náhodné produkty

Hračky a magnetické stavebnice Geomag

Geomag je jedinečná švajčiarska konstrukčná stavebnica, ktorá umožňuje vďaka jednoduchému stavebnému systému vytvárať množstvo obrazcov, tvarov a objektov, ktorých rôznorodosť je limitovaná len Vašou fantáziou. Základnými stavebnými prvkami stavebnice Geomag sú magnetické tyčinky s plastovým alebo fosforovým poťahom a poniklované guličky o priemere 12,7 mm. Okrem tyčiniek a guličiek môžte použiť deliace plastové panely.

Nekonečné možnosti využitia

Geomag umožní hravou formou deťom a dospelým nahliadnuť do tajov magnetizmu, fyzikálnych zákonov, chemických štruktúr, geometrických tvarov i architektúry. Podporuje tvorivosť, predstavivosť, jemnú motoriku a kombinačné schopnosti. Aj preto je často používaný v školách ako atraktívna učebná pomôcka. Geomag navyše fascinuje milovníkov hier a hračiek, slúži ako prostriedok relaxu a vkusný doplnok interiéru, kancelárie alebo bytu.

Čo je na stavebnici Geomag unikátne?
  • Švajčiarska presnosť. Originálny Geomag sa vyrába v extra prísnych podmienkach. Aj preto je uňho povolená odchýlka len v riadkách setiny milimetrov.
  • Možnosti využitia. Geomag nie je len taká obyčajná hračka. Používá sa takisto ako učebná pomôcka v hodinách geometrie, fyziky i prírodopisu, elegantná a atraktívna dekorácia a dokonca ako liečebný nástroj v rámci magnetoterapie.
  • Jednoduchý systém. Len 3 diely (guličky, tyčinky, panely) tvoria celý dômyselný systém stavebnice Geomag. Vďaka tomu je zaručená maximálna jednoduchosť a variabilita.
Švajčiarska stavebnica Geomag má vynikajúcu odolnosť proti opotrebovaniu a jej absolútna zdravotná nezávadnosť je potvrdená mnohými atestami a certifikátmi. Výroba prebieha v duchu povestnej švajčiarskej presnosti a v súlade s najprísnejšími medzinárodnými kritériami na kvalitu a bezpečnosť.

Nekupujte lacné a nekvalitné napodobneniny a doprajte sebe i svojim deťom skutočne hodnotnú hračku!
Stavebnica Geomag patrí medzi na celom svete uznávané hračky a je držiteľom mnohých ocenení.

„Jednoduchá manipulace, materiál i příjemná barevnost podněcuje dětskou tvořivost, umožňuje rozvoj jemné motoriky, představivosti, fantazie i orientace v rovině a prostoru.“ Mgr. Lenka Hejduková